AMACIMIZ

Dünya ticaretinde hiper rekabet ortamının yoğunlaşması, ihracatçılarımızı doğru zamanda doğru hamleler yapmaya mecbur kılmaktadır. Dış ticaret istihbarat kanalları kullanılarak potansiyeli yüksek ülkelere yönelmenin, doğru hedef pazar tespitinin ve pazara girmeden önce yapılan müşteri analizlerinin ve araştırmalarının önemi günden güne artmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi çatısı altında İstanbul Kalkınma Ajansı desteği ile faaliyetlerine başlayan Dış Ticaret İstihbarat Merkezimizle, ihracatçılarımızın yurt dışı pazarlarda rekabetçi konuma yükselmeleri, zamanında, doğru ve sağlam pozisyon almaları için çalışıyor, firmalarımızı sistemli şekilde küresel pazarlara açmayı amaçlıyoruz.
 

Firmalarımızın ihracat kapasitelerini artırmaları hususunda gerekli bilgilere ulaşmalarını sağlıyor, sürdürülebilir bir yapı kurulmasına destek olma gayesi ile çalışıyoruz. Danışmanlık talep eden firmalara uzaktan çalışma odaklı bilgi ve istihbarat hizmeti sunma vizyonuyla yeni sürece uyumlu dijital sistemler kullanarak hizmet vererek, firmalarımızın ihracatlarında yeni kapılar açmayı hedefliyoruz.
Hizmetlerimizi detaylı incelemek için ÜCRETSİZ ÜYELİK OLUŞTURUN